Srebro czy złoto – wybór inwestycji

Jeżeli interesujemy się ofertą mennic, to z całą pewnością wiemy, w co powinno się inwestować. Czasami korzystniejszy jest kurs złota, a w innych przypadkach to jednak srebro przynosi większe zyski. W takim wypadku należy na bieżąco kontrolować ceny, co możliwe jest między innymi na tej stronie – mennica polska złoto.

 • Szybki dostęp do informacji zawsze jest wysoko ceniony. Przy inwestycjach finansowych ma to ogromne znaczenie, ponieważ nikt nie chce stracić. Wprost przeciwnie to zysk jest najbardziej wyczekiwany.

2 comments for “Srebro czy złoto – wybór inwestycji

 1. Srebrny Serfer
  20 sierpnia 2015 at 12:21

  Osobiście uważam, że inwestować należy w to co przynosi zyski. Zarówno inwestycje w złoto, jak i srebro są niezwykle rentowne. Zwłaszcza, że srebro ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu, co pozwla przepuszczać, że popyta na nie nie zmaleje i nie będzie się wahał tak bardzo jak kurs złota, który zależny jest od ogłonoświatowych nastrojów. Co gorsza koniunktura, czy jakaś panika, od razu złoto idzie w górę…

 2. Takataka
  20 sierpnia 2015 at 12:25

  I dodajmy do tego jeszcze, że inwestując w srebro wpieramy rodzimy rynek. Polski KGHM jest największym dostawcą srebra na świecie!

Comments are closed.