Licytacje komornicze co warto o nich wiedzieć?

Wielu osobom hasło „komornik Warszawa” nie kojarzy się dobrze. Jednak świetny przykład stanowi specjalisty, który zna się na tym co robi, tu kontakt do http://komornik-warszawa.info.pl/kontakt . W tym artykule jednak nie będę się skupiał na skojarzeniach jakie budzi hasło „komornik Warszawa”, lecz pokażę co można znaleźć na aukcjach komorniczych, oraz to czy warto z nich korzystać.

 

Przedmiot do licytacji Cena oszacowana Cena wyjściowa
Monitor 250 zł 187 zł
Komputer stacjonarny 400 zł 300 zł
Kasa fiskalna 500 zł 375 zł
Telewizor 500 zł 375 zł
Stół owalny, drewniany 2000 zł 1000 zł
Laptop 500 zł 375 zł
Drukarka 1200 zł 900 zł

 

Czy warto korzystać z licytacji, które oferuje komornik? W Warszawie i innych miejscowościach jest ich dużo. To czy warto z nich korzystać zależy w dużej mierze od podejścia i szczęścia. Często komornicy nie opisują stanu technicznego w internecie, dlatego żeby go poznać trzeba pojechać na licytację. Warszawa nie jest małym miastem i czasem dojazd w takie miejsce może zająć sporo czasu. Jednak zdarzają się tam ciekawe okazje i można w atrakcyjnej cenie kupić ciekawe rzeczy, jednocześnie pomagając osobie spłacić długi.

Korzystanie z licytacji, które organizuje komornik dlatego jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które mają sporo czasu i akceptują używany sprzęt. Jednak nie zawsze biorąc udział w takiej licytacji ma się gwarancję, że znajdzie się coś ciekawego.